Canon je tradičním partnerem barevného běhu Color Run

Estimated read time 2 min read

Společnost Canon se v letošním roce stala opětpartnerem největší barevné běžecké události na světě.TheColor Run™odstartuje 4. června v 16 hodin na pražském Výstavišti v Holešovicích, běžci se však na místě budou připravovat již od 14 hodin, aby si nejzábavnější a nejbarevnější běh ve svém životě užili opravdu naplno. V promo stánku Canon si navíc budou moci pořídit stylové fotografie a sdílet je se svými přáteli na sociálních sítích.TheColor Run™ jedlouhý pět kilometrů, z nichž každý je spojen s jednou barvou. Všechny barvy jsou samozřejmě čistě přírodní a zdravotně nezávadné. Cílovou rovinku zaštiťuje značka Canon.

„Canon a běh je naprosto ideální spojení, což u takovéto barevné akce platí dvojnásob.Množství vizuálně zajímavýchmomentů, pohyb, energie, zábava a pozitivní emoce v barevné perspektivě lákají natolik, že ani řada z nás neodolala. Doufám, že si tuto akci všichni zúčastnění užijí naplno a my už je v červené zóně pěkně vybarvíme,“ neskrývá nadšeníMiloš Bejblík, Marketing Director CIG ve společnosti Canon CZ.

Cílem barevného běhu není podávat vrcholné sportovní výkony, ale užít si atmosféru a podpořit zábavnou formou zdravý životní styl. Na trasese potkají jak zkušení běžci, tak úplní amatéři. Běh je bez měření času akaždý závodník v cíli získá medaili. Po závodě se pak všichni zúčastnění mohou těšit naTheColor Run™ afterparty, kde celý barevný den stylově zakončí.

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.