Chybí Vám peníze na platbu dodavatelům? Využijte služby „Zaplatíme Vaše účty“

Estimated read time 2 min read

Díky této službě mohou mít Vaši dodavatelé peníze na svém účtu ještě v den, kdy odešlete formulář s žádostí. Získat takto můžete 1 000 Kč – 50 000 Kč (jako nový klient však max. 10 000 Kč) se splatností 30 dnů…

Službu „Zaplatíme Vaše účty“ nabízí společnost Kouzelná půjčka. V podstatě se jedná o rychlou nebankovní půjčku, kdy peníze nejsou připsány na účet Vám, ale osobě/firmě, která vystavila fakturu, kterou s žádostí o půjčku zasíláte.

Peníze v rámci služby získáváte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který klientům nebankovních společností nabízí vysokou míru ochrany před nekalými praktikami (s těmi se u Kouzelné půjčky nesetkáte), jako jsou zatajování celkových nákladů na úvěr (tzv. RPSN) či požadování nadstandardních zajišťovacích prostředků, jakými jsou směnka či rozhodčí doložka.

Žádost o službu „Zaplatíme Vaše účty“ Vám nezabere více jak 5 minut

Celý proces žádosti o službu „Zaplatíme Vaše účty“ probíhá online na stránkách společnosti Kouzelná půjčka. Vyplnění elektronického formuláře Vám nezabere více jak 5 minut a jak již bylo zmíněno výše, Vaši dodavatelé mohou mít peníze na účtu již v den odeslání žádosti (v závislosti na denní době, kdy o půjčku požádáte a tom, u které banky mají Vaši dodavatelé bankovní účty).

Půjčujete si u stabilní společnosti a za transparentních podmínek

Neváhejte tedy a řešte příště krátkodobý nedostatek financí službou „Zaplatíme Vaše účty“ namísto vyhýbání se a vymlouvání se dodavatelům. Úroky z půjčky jsou daňově uznatelnými náklady, a jak již bylo zmíněno výše, půjčujete si u stabilní společnosti nabízející transparentní podmínky.

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.