CRM Raynet – šetří čas, peníze a pomáhá zvýšit výtěžnost obchodních případů

Estimated read time 2 min read

CRM Raynet Vám kromě úspory času a financí pomůže i s lepší výtěžností obchodních případů, jejichž evidence v systému je opravdu snadná a přehledná. Navíc, díky mobilním aplikacím a synchronizaci CRM systému s kalendáři (Google kalendář, iCalendar, MS Outlook kalendář), budou mít Vaši obchodníci své leady u sebe i na cestách. Snadno tak budou vyřizovat jednotlivé případy i z automobilu či ve volné chvíli při čekání na obchodního partnera (není třeba sedět fyzicky v kanceláři u počítače). Veškeré informace získané v terénu může Váš obchodník přenést do CRM skrze e-mail ze svého mobilního telefonu. Stačí pouze přiřadit do předmětu e-mailu příslušnou značku a CRM systém tento e-mail přiřadí ke konkrétnímu případu (např. informaci o domluvení schůzky, posunutí termínu, odsouhlasení objednávky apod.).

Díky poplatkové politice založené na počtu aktivních uživatelů (tj. neplatíte dle předem stanovených balíčků), CRM systém se Vaší společnosti vyplatí bez ohledu na počet obchodníků. Při měsíčním poplatku 500 Kč za aktivního uživatele se CRM Vaší společnosti zaplatí už v případě, kdy Vašim obchodníkům ušetří řádově minuty denně (1 – 5 minut), což je díky funkcionalitě sytému snadno dostupný cíl (sami víte, kolik času trávíte denně prohledáváním e-mailů a zjišťováním informací u kolegů).

Ochutnávka CRM Raynet zdarma online či u Vás v kanceláři

O použitelnosti CRM Raynet ve Vaší společnosti se můžete přesvědčit zdarma v rámci zkušebního účtu s dobou trvání 30 dnů, případně si rovnou můžete domluvit nezávaznou a bezplatnou prezentaci CRM Raynet ve Vaší společnosti.

Pokud by Vám cloud verze CRM Raynet z jakéhokoliv důvodu nevyhovovala, můžete si nechat vytvořit CRM na míru (více o možnosti vytvoření CRM na míru se dozvíte na těchto stránkách).

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.