GastroEvent.cz: Nejlepší catering pro firemní večírky

Estimated read time 2 min read

Nedílnou součástí prezentaci společností je pořádání firemních večírků a párty. Mohou být určeny jen pro zaměstnance, což se dělá hlavně ve větších firmách, nebo také pro obchodní partnery či dokonce širokou veřejnost. Uspořádání firemní akce je třeba vždy důkladně naplánovat. Vynechat se nesmí ani občerstvení. To lze nejlépe zajistit spoluprací s cateringovou společností.

Sestavení menu na míru

Pro firmy v Plzeňském kraji zajistí tyto služby společnost GastroEvent.cz –Catering Plzeň. S akcemi tohoto typu má dlouholeté zkušenosti. Mezi její hlavní zásady patří to, že svým zákazníkům připravuje rauty v Plzni vždy přesně na míru, dle jejich přání.

Občerstvení z těch nejkvalitnějších surovin

Firma se řídí také pravidlem, že při přípravě občerstvení, tedy jídel a nápojů, používá vždy ty nejkvalitnější suroviny. Pokud je to alespoň trochu možné, používá čerstvé suroviny, které jsou nejlepší.

Profesionální personál

Cateringové služby v Plzni GastroEvent.cz nabízí jak malým firmám, tak i středním a velkým podnikům. Díky profesionálnímu přístupu a vyškolenému personálu se dokáže zhostit každé akce s maximální péčí, v drtivé většině jsou tak klienti naprosto spokojení.

Možnost pořádání akcí jiného typu

GastroEvent.cz zajišťuje nejen cateringy, ale také další akce podobného ražení. Firmu si tak můžete najmout například v okamžiku, kdy pořádáte zahradní párty, klidně i rodinnou, případně potřebujete na nějaké soukromé akci pohostit přítomné ve formě bufetu.

V rámci cateringových služeb firma nabízí několik variant menu v různých cenových relacích. Kompletní informace najdete přímo na jejích webových stránkách GastroEvent.cz. Objednávky služeb lze provést na telefonním čísle 603 434 406. Na webu najdete také fotogalerii z již uskutečněných akcí a jídel, která během nich byla návštěvníkům servírovaná.

 

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.