Konferenční prostory: Jak pozitivně ovlivnit průběh jednání?

Estimated read time 3 min read

Reprezentativní prostory jsou při seminářích, firemních poradách či přednáškách jedním z nejdůležitějších faktorů. Je až s podivem, jak velmi dokáže ovlivnit výběr konferenčního prostředí samotný průběh připravené akce. Přesto spousta lidí tuto skutečnost nevědomky přehlíží a připravují se tak o pozitivnější výsledky své snahy.

Luxusní prostředí napomáhá luxusním pocitům

Design, kterým konferenční prostory oplývají, je prvním zásadním faktorem, který už při vstupu účastníků rozhodne z velké části o tom, jak budou k pořádané akci přistupovat. Moderní nábytek a vkusně zvolené barvy stěn nebo i kvalitní podlahy dostávají účastníky do světa pociťovaného luxusu. S tím narůstá nejen povědomí účastníků o připravované akci ale i jejich vlastní sebevědomí, protože si v luxusním prostředí připadají cennější a k akci přistupují zodpovědněji.

Konferenční salónek Memphis v pražském hotelu Belvedere

Konferenční prostory, kde se lidé cítí jako doma

Samotný průběh připravované akce přitom ovlivňuje i prostředí. Je důležité, aby se účastníci cítili pohodlně a příjemně. Z takového důvodu je lepší volit prostornější konferenční prostředí i za cenu, že nebude plně obsazený účastníky. Pokud se totiž lidí během akce nebudou cítit komfortně, stává se, že se nedokáží soustředit na samotný průběh akce a zaměřují se na pociťované nedostatky. Za pronájem konferenčních prostor v Praze platíte za celý pronajatý prostor, nikoliv za počet zúčastněných osob. Vezměte tedy v potaz, jestli se vám to vyplatí.


Společenský sál nejen pro konference v hotelu Belvedere

Vybavené prostředí usnadní práci a zvýší výkonnost

Dalším a přitom zásadním faktorem pro úspěšnou akci je také vybavenost konferenčních prostor. Nesmíte zapomínat, že budete pro připravovanou akci jistě potřebovat nějaké vybavení, ať už se jedná o promítací přístroje nebo jen Wi-Fi připojení. Hotel Praha Belvedere nabízí dokonce moderní technické vybavení s dataprojektorem, plátny, flipchartem nebo tlumočnické kabiny.

 

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.