Nové diskusní fórum na téma Energetika: důležité informace i zkušenosti odborníků

Estimated read time 2 min read

(Aktualita) Fórum je prvním ryze diskusním portálem určeným pro širokou veřejnost, od spotřebitelů až po odborná média. Mezi základními tématy naleznete informace o trhu s elektřinou a zemním plynem, o změně dodavatele, cenách, obchodních podmínkách, vyúčtování, prodejních kanálech nebo zákaznickém servisu. Nechybí ani oblast poradenství, kde budou vedle odborných příspěvků publikovány také názory nezávislých institucí a dalších subjektů z oblasti energetiky.

Nové energetické fórum vzniklo pod záštitou společnosti Europe Easy Energy, jejíž cílem bylo vytvořit nezávislý zdroj informací pro všechny uživatele.

„Často nás oslovují zákazníci s konkrétním dotazem na téma energie, příp. s prosbou o radu, jak v daném případě postupovat. Zjistili jsme, že vedle srovnávačů energií neexistuje na trhu podobný portál, který by umožnil zájemcům volně diskutovat na různá témata a současně získávat odborné rady a zkušenosti jiných spotřebitelů“, uvádí energetický poradce Ing. Zdeněk Mařík. „Dokonce i média v dané problematice často tápou a jsou nuceni oslovit konkrétního dodavatele či distributora, jehož reakce může být pro čtenáře poněkud zavádějící“, přiznává energetický poradce Europe Easy Energy.

„Jsme si vědomi nelehké pozice, ale budeme se snažit v duchu etiky a pravidel objektivity poskytovat a zprostředkovávat nezávislé a relevantní informace ke spokojenosti všech uživatelů fóra“, dodává Zdeněk Mařík.

Energetické fórum naleznete na: www. energeticke-forum.cz

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.