Praha bude hostit první konferenci o svěřenských fondech a wealth managementu

Estimated read time 3 min read

I když jsou svěřenské fondy a wealth management důležitou součástí plánování bohatství, v Česku zatím odborníci nenajdou odpovídající vzdělávání. Mezioborová konference Trust & Wealth management 2017 je první událostí svého druhu v České republice, která komplexně zahrne obě témata.

Svěřenské fondy, stejně jako obor wealth management, který do České republiky proniká za zahraničí, nastolily nová témata prolínající se napříč ekonomikou, právem a dalšími obory. „Objevuje se hodně poradců, kteří se snaží těžit z nového oboru wealth managementu, ale přejímají především názvosloví, aniž by uměli naplnit jeho obsah. Svěřenské fondy jsou také relativně novým tématem, které zasahuje řadu oblastí a s wealth managementem se prolíná. Proto jsme se rozhodli obě témata na konferenci propojit,“ říká Pavel Kolář z Komory svěřenských poradců a správců, která konferenci organizuje.

Témata, která budou utvářet a měnit trh

Program konference Trust & Wealth management 2017 je koncipovaný tak, aby zaujal profesionály napříč obory, ať už z oblasti finančních služeb nebo práva. Organizátoři akce vybrali z oboru svěřenských fondů a wealth managementu nejzajímavější témata, která budou utvářet trh a měnit způsob správy a ochrany majetku v České republice.

Na konferenci jsme pozvali renomované české i zahraniční řečníky, kteří jsou uznávanými kapacitami v oboru. Například Jan van Bueren ze Švýcarska představí podstatu a rozsah služeb wealth managementu, o správě trustů a osobního bohatství bude hovořit Francouz Emmanuel Sur. Z českých expertů vystoupí profesor Luboš Tichý, jenž se zmíní o svěřenských fondech a příležitostech, které přináší,“ dodává Peter Kováčik, spoluorganizátor konference.

Přihláška na konferenci

9 hodin programu, networking a autogramiáda

Záměrem této jedinečné konference je předat profesionálům z oboru financí a práva poslední novinky a trendy z oblasti svěřenských fondů a wealth managementu. „Role poradce a svěřenského správce znamená více než pouhý obchodní vztah s klientem. Má významný vliv na kvalitu života. Věříme, že konference pomůže českým odborníkům najít odpovědi na otázky, které se s novými obory logicky objevují,“ uvádí Pavel Kolář.

Konference Trust & Wealth management 2017 proběhne 12. října 2017 v Top Hotelu Praha na pražském Chodově. Připraveno je celkem 9 hodin nabitého programu. Na účastníky čeká prvotřídní servis srovnatelný se zahraničním standardem. „Připravený je výborný catering, samozřejmostí je simultánní tlumočení. Prostor bude na networking nebo autogramiádu knihy Svěřenský fond a Trust v mezinárodním srovnání, kterou účastníci dostanou jako dárek. Firmy si mohou zakoupit celé banketní stoly označené logem jejich firmy,“ upřesňuje Peter Kováčik.

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.