Profi CZ: Odkup pohledávek za výhodných podmínek

Estimated read time 3 min read

Pokud se dostanete do situace, kdy vám dlužníci nejsou ochotni zaplatit peníze z nějaké pohledávky, kterou vůči nim máte, je tu šance na rychlé získání peněz tím, že kontaktujete firmu Profi CZ. Ta od vás pohledávku za určitých okolností odkoupí, aniž byste na transakci nějak prodělali.

Odkup pohledávek je jedním z účinných řešení, jak se domoci peněz, které vám dlužník doposud nezaplatil. Velkou výhodou je, že nemusíte celou věc s dlužníkem složitě řešit. Není zapotřebí se ani trápit případnými soudními tahanicemi a čekat, až soud nařídí exekuci, na jejímž základě by vám pak peníze z pohledávky byly vyplaceny.

Stačí dodat potřebné podklady a během chvilky máte peníze z dluhu zpět

Při odkupu je důležité mít k dispozici řádně vyplněnou smlouvu o úvěru, případně třeba směnku či fakturu. Pakliže pohledávka splňuje patřičné parametry, stačí kontaktovat firmu Profi CZ. Ta prozkoumá všechny podklady a poté vám navrhne cenu, za kterou od vás pohledávku odkoupí. Pokud ji převezme, začíná peníze od dlužníka vymáhat sama, jde již čistě o její business. Vy za odkup pohledávky zaplatíte určité procento z vymáhané sumy, respektive vám firma zaplatí o nějaké to procento méně peněz, nežli na jakou výši je pohledávka stanovena.

Jde o výhodné řešení a způsob, jak se vyhnout soudnímu vymáhání dluhu. Navíc získáte peníze bez větší prodlevy. To se hodí zejména firmám, které jsou na včasném splácení dluhů závislé a každá prodlevy jim může způsobit potíže v rámci jejich podnikatelské činnost.

Kromě odkupu můžete využít také vymáhání pohledávky

Profi CZ kromě odkupu zajišťuje rovněž vymáhání pohledávek mimosoudní cestou. Vaším jménem se pak snaží vymoci z dlužníka peníze, a to pomocí všech dostupných zákonných prostředků. Nejvíce se firmě osvědčil osobní přístup k dlužníkům, kteří jsou pak daleko ochotnější k nápravě a snaží se svůj závazek přeci jen splatit tak, aby věc nemusela k soudu.

 

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.