Úklid jako vstupenka mezi elitu

Estimated read time 3 min read

Není umění vyrobit, ale prodat! Marketingová poučka neúprosně popisuje, jak tvrdý byznys ve skutečnosti je. O úspěchu v branži totiž obvykle nerozhoduje samotný výrobní produkt, ale bonus, kterým budete o krok vpřed před konkurencí. Tímto benefitem může být i příjemné prostředí, komfort prodeje a dokonalý úklid.

Docílit absolutního pořádku při výrobě nebo prodeji není jednoduché. Málokdo zvládne soustředit se na několik operací souběžně. Proto je vhodné povolat na pomoc profesionály, kteří mají uklízení v malíčku. Na pravidelný úklid komerčních prostor se specializuje firma úklidové služby David Plecitý, jež jede v systému 24/7. To znamená, že je schopná pracovat podle požadavků zadavatele sedm dní v týdnu a 24 hodiny denně tak, aby nenarušila provozní pracovní dobu objednatele.

Jako ryby ve vodě

Úklidoví pracovníci mají značnou praxi v administrativních budovách, kancelářských prostorech, bytových domech, či zdravotnických a sociálních zařízeních, takže budou v podnikatelském sektoru jako ryba ve vodě. Úklid probíhá špičkovou technikou, vysavači i mycími automaty, takže dochází nejen k vysoké úrovni vykonané služby, ale zároveň k velké úspoře času, personálu a tudíž i peněz. Stroje zvládnou desetkrát více práce, než ten nejsofistikovanější pracovník, proto se objednávka externí úklidové služby vždy vyplatí.

Vizitka firmy

Velký jednorázový úklid je vstupenkou mezi podnikatelskou elitu. Každý zákazník okamžitě ocení příjemné a čisté prostředí, které vám zvedne obchodní kredit a v němž je radost dělat byznys.  Čistota je nejen půl zdraví, ale zejména značný potenciál být opravdu na výši. Sázkou na jistotu a udržení získané prestiže a náskoku před konkurencí je pravidelný úklid kanceláří. Kancelář je vizitkou celé firmy. Nejde jen o plné koše a zaprášené regály se šanony.

Japonská preciznost

Mnoho moderních firem používá pro úklid a uspořádání pracoviště japonský přístup „5S“, který spočívá v uspořádání prvků v prostoru, ale v udržování uklizeného stavu. To zlepšuje nejen přehlednost a útulnost pracoviště, ale také náladu a produktivitu lidí, kteří se v příjemném a uklizeném prostoru pohybují. Zkuste to taky a budete velmi mile překvapeni, jak se změní firemní morálka i pracovní zapálení. Někdy stačí k velkému úspěchu úplně malé věci.

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.