Zaručené snížení nákladů na tisk – alternativní náplně Tisknulevne.cz

Estimated read time 2 min read

Netroufnete si do firemní tiskárny vkládat „pochybné“ neznačkové náplně či dokonce cartridge plněné injekční stříkačkou, ale nechcete se na druhou stranu smířit s náklady, které pro Vás představuje tisk faktur, smluv, nabídek, prezentací apod.? Máme řešení – rychlé, spolehlivé a skutečně šetřící peníze.

Jsou jím alternativní náplně značky Tisknulevne.cz, které kombinují výhody originálních cartridge (vysoká spolehlivost, výtěžnost, kvalita tisku) a „neoriginálních“ náplní (levný tisk). Aniž byste riskovali poškození tiskárny či snížení kvality tisku, ušetříte za tisk cca 60 % (porovnání s originálními cartridge). Navíc, úsporu lze dále navýšit díky množstevním slevám, které Tisknulevne.cz nabízí

beze-jmena

Alternativní náplně Tisknulevne.cz jsou k dispozici pro širokou škálu tiskáren a jsou samozřejmě k dispozici ve všech barvách. Ti z Vás, kteří mají stále pochybnosti o bezpečnosti náplní Tisknulevne.cz jistě ocení pojištění proti poškození tiskárny, které Tisknulevne.cz nabízí.

Skutečná úspora od první vytištěné stránky

Díky vysoké spolehlivosti náplně Tisknulevne.cz nehrozí, že byste náklady snižovali jen „na oko“, kdy např. ušetříte na nízké ceně náplně, ale na druhou stranu, cartridge budete muset vyhodit z důvodu jejího zaschnutí či poklesu kvality tisku.

Online či na pobočce

Alternativní náplně Tisknulevne.cz jsou Vám k dispozici přímo na stránkách Tisknulevne.cz, případně v některé z 31 prodejen Tisknulevne.cz, kde Vám rovněž rádi poradí, jak dále snížit náklady na spotřební kancelářský materiál.

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.