Nahodto.com – exkluzivní náramky

Estimated read time 3 min read

Na zahraničních módních přehlídkách, zejména v New Yorku, Londýně a Madridu, se v posledních letech objevil nový trend – náramek se symbolem. Tento šperk z každého obyčejného outfitu udělal nezapomenutelný zážitek, rázem se z všední modelky na molu stala hvězda, návrháři tleskali a sály se plnily ohlušujícím jásotem. V ten moment jsme si uvědomili jednu věc – takovýto módní doplněk potřebujeme i v Čechách! A tak jsme vybudovali firmu s jasnou vizí, dobít  trh bižuterie se stylovými náramky. Vytvořit  trend, který se stane virálním. Přenést tuto novinku sem k nám, do Čech a následně vyrazit do celého světa s naší vlastní kolekci a s vlastním designem.

Každý náš náramek je originál. 

Jsme společnost, která není nikdy spokojena, i přes značný úspěch naše snaha pokračuje i nadále a tvrdě pracujeme, abychom se stali dominující společností.

Dále pro Vás chystáme novou kolekci naší značky – již brzy!

NAŠI ZÁKAZNÍCI & FIREMNÍ FILOSOFIE

Základem naší firemní strategie je snaha, aby byl zákazník maximálně spokojený. Náš zákaznický servis funguje 24/7, všem individuálním přáním klientů vyhovujeme a právě Vaše spokojenost s našimi službami je pro nás klíčová. Snažíme se objednávky vyřizovat co nejdříve, abyste již druhým dnem obdrželi svůj vybraný náramek. Pravidelné příspěvky formou blogů na našich stránkách, týdenní newslettery a měsíční soutěže na Facebooku jsou jedním z mnoha příkladů, jak si pěstujeme přátelský vztah se zákazníky. Pro stálé klienty navíc máme věrnostní program s velmi lákavými slevami a nejžhavějšími nabídkami.

Doufáme, že jsme se ve stručnosti představili, kdo jsme, jaká je naše vize a čeho jsme dosáhli. V případě jakýchkoli dotazů či přání neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vaše dotazy zodpovíme. Za Nahodto.com – Zdeněk Jindra.

Nahodto.com – exkluzivní náramky – dámské a pánské

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.