Schneider Electric má novou ředitelku pro lidské zdroje

Estimated read time 2 min read

Společnost Schneider Electric, globální poskytovatel řešení pro energetický management a průmyslovou automatizaci, má novou ředitelku lidských zdrojů pro Českou republiku. Ida Ročňáková bude na své pozici zodpovědná ze všechny HR procesy a rozvoj organizační kultury.

„Mým úkolem je řízení celé personální agendy včetně náboru zaměstnanců. Prostor dáváme šikovným lidem s technickým i obchodním myšlením, které baví nejnovější technologie, software a služby. Zabýváme se například digitální transformací a řízením energií, dále automatizací v domácnostech, veřejných budovách i průmyslu,“ říká nová ředitelka pro lidské zdroje.

Ida Ročňáková přichází do Schneider Electric ze společnosti KONE, kde pracovala na pozici lidských zdrojů pro Česko a Slovenskou republiku. Během své profesní kariéry zastávala seniorní role v různých segmentech, například v retailu, bankovnictví nebo IT, a to zejména se zodpovědností za vybrané země střední a východní Evropy. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na podnikovou ekonomiku. Mezi její záliby patří jízda na koni, italská kuchyně, cestování a cyklistika.

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.