Velvyslanectví USA v ČR a Hospodářská komora pořádají Americko-české obchodní fórum

Estimated read time 2 min read

Velvyslanectví USA ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR, Kanceláří prezidenta republiky, Úřadem vlády ČR a dalšími institucemi pořádá 12. března na Pražském hradě první Americko-české obchodní fórum, na němž budou přední američtí a čeští podnikatelé jednat o vzájemném byznysu a nových obchodních příležitostech v obou zemích.

„Fórum představí americko-české podnikatelské a ekonomické partnerství. Bude to den plný zajímavých diskuzí, na kterých vyzdvihneme bilaterální podnikatelské vztahy, oboustranný přínos vzájemných investic a příležitosti do budoucna,“ řekl americký velvyslanec Stephen King.

Na fóru kromě amerického velvyslance vystoupí prezident ČR Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš, prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý a řada významných podnikatelů. Budou mezi nimi mimo jiné generální ředitel firmy Avast Ondřej Vlček, ředitel koncernu General Electric pro globální vládní záležitosti a rozvinuté trhy William Cowan, nebo např. generální ředitelka Infiberry Hana Fořtová.  Na straně publika se akce zúčastní zástupci amerických a českých firem, obchodních a investičních agentur a médií.

Americko-české obchodní fórum je součástí Americko-českého obchodního týdne, během kterého se v Praze uskuteční řada dalších podnikatelských akcí, například seminář Investujte ve Spojených státech s programem SelectUSA a panelová diskuse se specialisty na venture kapitál z firmy Dentons.

Další informace o fóru jsou k dispozici na oficiálním webu https://www.usczbusinessforum.com/.

Další články

Další články autora

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.